10 Ağustos 2014 PazarHoop

Sigara içme isteği uyandıran filmler Vol. I ''Les Amours Imaginaires''
Pass This On herhalde bi bu filmde bi de Taksim Papillon'da bu kadar seks gelmişti herhalde kulağıma. Dönüp duran disko topumsu düğün ışıkları saksıda ot, ağaç ve bilumum bohem materyallerle çok saykodelik bir eambiyens gerçekten.

Pilatese başladıktan sonra inim inim inlettiğiniz, hiç kullanmadığınız, Allah'ın bile unuttuğu ama aslında çoh önemli olan kaslarınızın gösterdiği emeğe vücudun nasıl hızlı tepki verdiğini görseniz, şaşırırsınız. Bi deneyimleyin derim ben. Yoga da yaptığım süre boyunca kafamda hiçbir şey tutmama izin vermedi sağ olsun. Pilatesle kendinizin farkında varıp, yogayla kafayı rahatlatıyorsunuz yani, temiz.

Elektra kompleksi mompleksi anlamam arkadaş saçı hafif kırlaşmış, stil sahibi cool olgun amcalar hakikaten bana çok çekici geliyor. Misal, Mark MahoneyLana Del Rey'in Shades Of Cool'unda ve West Coast'ta boy göstermiş bu amcamız Hollywood'da baya fors bi dövmeciymiş. Tabi Lana'nın toyboy'u Bradley Soileau'nun da aynı oranda çekici geldiğini söylemeden edemiyciğim.

Velhasıl kalmış okulumun başlamasına taş çatlasa üç hafta. Dertsiz, tasasız meditasyon denizlerinde savrulup gidiyorum. Kulağımda 90lar Türkçe pop, ekranımda bol sigaralı fığansız filmleri zaman öldürüyorum.
Çünkü yaz benim için tamamen zaman öldürmek için ayrılmış gereksiz uzun bir süre. Sene içinde bir ortam kastığında kaçıp diğerine akmaktan, o da kasınca hiç problem çözmeye çalışmadan kaçıp başka bi yerde barınmaktan kafam rahat takıla takıla, her yaz sene ortasında yaşadığım alaks bi deneyimin muhakemesini yapmaktan bık-tım.

Geldik radikal kararlar bölümüne:
1) Bir sorunla karşılaştığında o an çözmeye çalış amk kızı. Bilincinin derinliklerine ata ata yaz tatili gelip kendinle baş başa kaldığında uyumaya çalışırken delirmek istemiyorsan tabi.
2) Aram-herkesle-iyi-olsun-insanları'ndan biri olmak zorunda değilsin. Bak bu yaz bi devrim yaptın, hayatından bir insanı komple çıkardın. Çekinme, devam et. Herkes seni sevmek zorunda ya da sen herkese bayılmak zorunda değilsin, adam ol.
3) Başka da karar marar yok. Sen zaten karar verip uygulayabilen bi insan değilsin. Hadi bir iki tamam istisnadır da ikiden sonrası zarar sana. Kalan üç haftanı insan gibi geçir o yeter.

Haydin görüşmek üzere.

Hiç yorum yok: